KatmerliBilgi

Farklı Ülkücüler Deniz Bölükbaşı, Osman Çakır, Cihan Paçacı, Ümit Şafak, Mehmet Taytak ve Mehmet Ekici Farklı Ülkücülük Açıklaması

Posted on: 18.05.2011

MHP lideri Devlet Bahçeli’ye 18 Mayıs’a kadar süren veren “farklıülkücüler” 6 genel başkan yardımcısının daha kaseti olduğunu söyledi.. Bu grubun sitesinde daha öncede 4 kişinin uygunsuz görüntülerinin olduğu kasetler yayınlanmıştı. Site ismi geçenlerin istifa etmemeleri halinde görüntüleri de yayınlayacaklarını belirtti.
farklı ülkücülük açıklaması mhp
Bahçeli’ye verilen sürenin dolmasının ardından MHP Lideri Bahçeli’nin 6 genel başkan yardımcısının daha kadınlarla uygunsuz vaziyette çekilmiş görüntüleri olduğu belirtildi. Deniz Bölükbaşı, Osman Çakır, Cihan Paçacı, Ümit Şafak, Mehmet Taytak ve Mehmet Ekici’nin isimlerinin sıralandığı sitede kasetin içeriğiyle ilgili tarifler yapılıyor. Ayrıca Bahçeli’ye yazılan mektupta etrafındaki kadronun ülkücü geleneği taşımadığı mesajı verilerek ismi geçenlerin istifa etmemeleri halinde görüntülerin de yayınlanacağı belirtiliyor: “Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz.”

İşte sitede yayınlanan o yazı…

“Türklük bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. Ruhsuz beden ceset olur.”

Başbuğ Alparslan Türkeş

Türk milletinin geleceğinin teminatı olan partimiz, yönetimine çöreklenmiş maneviyatsız ve liyakatsız ihanet şebekesinden dolayı maalesef can çekişmektedir. Herkes bilir ki, ruh kopup ayrıldıktan sonra cesedin tekrar dirilmesi imkânsızdır!

Partimizin üst yönetimi; kimi devşirmeler, ulusalcılar, ayyaşlar ve ahlaksızlardan oluşan bir ekip tarafından ele geçirilmiştir. Hareketin ve partinin sahibi çilekeş ülkücüler tasfiye edilmiş; ülküsüz ve ülkücüsüz sahte bir milliyetçilik milletimize dayatılmıştır.

Bahçeli çevresini saran bu liyakatsız pislikleri yıllardır el üstünde tutmuştur. Bu pislikler ve yedikleri haltlar defalarca kendisine iletildiği halde, bilerek ve isteyerek bunları genel başkan yardımcılığında tutmuştur. 15 genel başkan yardımcısından oluşan başkanlık divanının 10’unun ahlaksız – ayyaş kişilerden oluşması ve bunların her dönem bahçeli’nin a takımında olması tesadüf müdür? Kesinlikle bu bahçeli’nin partimizi ve davamızı bitirmek adına ortaya koyduğu projenin tezahürüdür. Bir de sanki yıllardır bu pislikleri kendisi tanımıyormuş gibi, şimdi de utanmadan “bunlar giderse arınırız” diyerek, kendisini aklamaya çalışmaktadır. Bunun siyasi bir vebali vardır ve bu vebalde bahçeli başroldedir.

Bahçeli ve a takımının maskeleri düştüğü halde, yüzleri hiç kızarmamış ve yüzsüzce mağdur rolü oynamaya başlamışlardır. Kirli emellerine ve şahsi ihtiraslarına tertemiz ülküdaşlarımızı alet etme ve koltuklarını koruma derdindedirler. Bütün teşkilat biliyor ki, bu takımın gerçek fikriyatı, recai yıldırım’ın basına yansıyan sözlerini mumla aratacak kadar kirlidir; fazlası vardır, eksiği yoktur. Bahçeli ve ekibi yönetimi işgal ettikçe, pisliğin biri gider, diğeri gelir.

Maalesef hırsları gözlerini kör etmiştir. İyi niyetli çağrımızı anlamamışlar ve bizi bu görüntü ve toplantıları yayınlarak -hareketimiz ve partimiz adına- riske girmeye mecbur bırakmışlardır. Şahsi emelleri için partimizi uçuruma sürüklemekten hiç çekinmemişlerdir. Ama unutmasınlar! Ahlak ve vicdan sahibi ülkücüler kendilerinin koltuk sevdasına alet olmayacaklar, tam tersine o koltuğu başlarına yıkacaklardır.

“temiz toplum” ve “temiz siyaset” için “temiz bir yönetim”e ihtiyaç vardır. “temiz bir yönetim” için ise, en başta partimizin üst yönetimindeki tüm pisliklerden temizlenmesi gerekir. İçerdeki hainler ve pislikler temizlenmedikçe, dışardaki hainler ve pislikler temizlenemez.

Burada ismi geçen divan üyelerine sesleniyoruz. Bu asla bir tehdit ve şantaj değildir; tehdit ve şantaj bir menfaat karşılığı olur. Bizim tek amacımız hareket ve teşkilatımızı pisliklerden ve liyakatsızlardan temizlemektir. Artık görüntü yayınlamak istemiyoruz. Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayınlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayınlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

RSS Bilinmeyen Besleme

  • Bir hata oluştu; besleme kapalı gibi görünüyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Blog Stats

  • 1,131,437 hits

Amung

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: